Dobredojdovte Na DynamiC Forumot ve molim registrirajte se!!

iP?

Go down

iP?

Пишување  AIRONIX on Чет Jул 22, 2010 12:57 pm

ip od serverot kaj so ke igrame... ?

AIRONIX

Број на мислења : 33
Join date : 2010-07-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: iP?

Пишување  adNNf4total on Чет Jул 22, 2010 12:58 pm

Ip od serverow ke dobietee.. Smile

adNNf4total

Број на мислења : 85
Join date : 2010-07-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: iP?

Пишување  Admin on Чет Jул 22, 2010 1:12 pm

Ke dobiete ip vecerva...

Admin
Admin

Број на мислења : 65
Join date : 2010-07-17

Преглед на профилот на членот http://dynamic-community.forumotions.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: iP?

Пишување  Breka on Чет Jул 22, 2010 3:09 pm

Ae braco moja gde je IP

Breka

Број на мислења : 11
Join date : 2010-07-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: iP?

Пишување  Admin on Чет Jул 22, 2010 3:16 pm

brega razumes dacemo veceras da ti damo ip:@:@??? Il si ti malo priglup?

Admin
Admin

Број на мислења : 65
Join date : 2010-07-17

Преглед на профилот на членот http://dynamic-community.forumotions.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: iP?

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот